Wolski i Sawczyn Szkoła Jazdy w Wrocławiu

0
15
Rate this post

Szkoła Jazdy Wolski i Sawczyn, założona w 2003 roku, wyróżnia się wśród ośrodków nauki jazdy we Wrocławiu dzięki zaangażowaniu w dostarczanie kursów zarówno na samochody, jak i motocykle. Szkoła powstała z pasji do motoryzacji, co przekłada się na jakość oferowanych szkoleń oraz stosowanie nowoczesnych metod dydaktycznych. Wśród pracowników znajdziemy zarówno doświadczonych instruktorów z wieloletnią praktyką, jak i specjalistów od bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Lokalizacja i kontakt

Szkoła mieści się przy ulicy Kruczej 49 w Wrocławiu. Zajęcia teoretyczne i administracja znajdują się pod tym adresem, natomiast plac manewrowy zlokalizowany jest przy ulicy Popielskiego 1. Kontaktować można się zarówno telefonicznie pod numerami 71 361 70 04 dla samochodów oraz 601 40 29 48 dla motocykli, jak i mailowo: biuro@szkolajazdy.pl oraz szkolajazdywg@gmail.com.

Oferta szkoleniowa

Oferowane są kursy na prawo jazdy kategorii B (samochód osobowy) oraz A1, A2, A (motocykl). Szkoła zapewnia również możliwość doszkolenia oraz kursy teoretyczne bez dodatkowych opłat. Dostępne są także specjalne zajęcia z pierwszej pomocy oraz możliwość uczestniczenia w zajęciach praktycznych na placu manewrowym.

Rejestracja i cennik

Zapisy na kursy można dokonać online poprzez stronę szkolajazdy.pl/system/zapisy-online, gdzie można sprawdzić dostępność terminów i zaplanować zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Szkoła jazdy oferuje również badania lekarskie na miejscu, co ułatwia kandydatom szybkie uzyskanie niezbędnych dokumentów.

Instruktorzy

Szkoła zatrudnia wykwalifikowanych instruktorów, w tym Jan Czajkowski, Andrzej Dembowski oraz Radosław Lewiński, którzy są zarówno egzaminatorami, jak i wykładowcami. Kadra motocyklowa to m.in. Rafał Wolski oraz Tomasz Sawczyn, którzy prowadzą kursy techniki jazdy.

Linki

Dowiedz się więcej o szkole jazdy Wolski i Sawczyn odwiedzając ich stronę internetową.